UISGCON12 CTF

(Реєстрацію відкрито)

Доброго здоров’я, шановне товариство! Декілька слів про цьогорічний CTF.

Перш за все, реєстрація відкрита та здійснити її можна на сайті https://ctf.uisgcon.org. В принципі, якщо ви вже зареєструвалися на конференцію та плануєте взяти участь в CTF, то далі вам читати не обов’язково :) Головне – ознайомтеся з правилами перед реєстрацією.

Далі, прояснюю ситуацію з участю: CTF проводиться в рамках UISGCON, тому грати зможуть відвідувачі конференції. Це означає, що гравцем зможе стати той, хто зареєструвався на конфі, або потрапив на неї якимось іншим чином. Я не виключаю, що хтось з особливо винахідливих гравців знайде технічну можливість грати віддалено, але на жаль це може стати причиною дискваліфікації.

Щодо призів, традиційно це будуть якісь корисні гаджети, за перше місце, якщо не помиляюся, iPhone 7, за призові не впевнений, але теж щось смачненьке.

Ігрова платформа цього року - CTFd. Не можу сказати, що цей двигун ідеальний, але ніби працює. З невидловлених багів наразі лише якась лажа з перевіркою мила підчас реєстрації, тому після її завершення обов’язково перевірте що ваше ім’я з’явилося в списку гравців.

Завдання ще не опубліковані, зареєстровані гравці побачать їх о 10-00 25-го листопада. Гра триватиме до 17-00 того ж дня, на наступний день ми плануємо нагородження та невеличкий воркшоп з розбору завдань, адже головна мета заходу – навчальна.

Бажаю успіху усім учасникам. Залишайтеся в безпеці.