Володимир Стиран

Vlad Styran at IDC Security 2016, Kyiv

Спеціаліст з інформаційної безпеки з 2007 р.: OSCP, CISSP, CISA і т.і. Співорганізатор найбільшої української конференції з ІБ UISGCON. Засновник першого українського подкасту з ІБ Securit13. Доповідач, блогер та тренер з питань інформаційної безпеки, оцінки захищеності та соціальної інженерії. Докладніше про мою кар’єру можна дізнатися у LinkedIn. Як і де зі мною можна зв’язатися: Keybase.

В останні кілька років я присвятив себе “наступальній” інформаційній безпеці та допомагаю компаніям по всьому світу захистити ввірені їм секрети від кібер-загроз і атак з використанням методів соціальної інженерії. Для цього я постійно вивчаю доступні (і не дуже) матеріали з прикладної психології, неврології, суспільних наук, лінгвістики та інших областей знань, що мають відношення до взаємодії людських істот та високих технологій. Отримані мною знання знаходять застосування в проведених мною тестах на проникнення по соціальному каналу, а також авторських тренінгах та майстер-класах з протистояння загрозам соціальної інженерії.

Після декількох років роботи в сервісних ІТ-компаніях і десятків успішно виконаних проектів, я прийшов до висновку про необхідність створення консалтингової фірми, ексклюзивно зосередженої на наданні послуг з оцінки захищеності від загроз соціальної інженерії. З цією метою ми разом з однодумцями в 2014 р заснували компанію Бережа Сек’юріті. З тих пір ми розробили і постійно вдосконалюємо власну методику проведення тестів на проникнення по соціальному каналу, а також унікальну програму підвищення обізнаності про загрози соціальної інженерії у вигляді авторського тренінгу для широкої аудиторії. Хочете дізнатися більше? Пишіть нам за адресою [email protected] або завітайте на вебсайт berezhasecurity.com.

Зв’язатися зі мною напряму можна по email: [email protected]. PGP ключ: A2A3 AE1B E7C9 D1FE.