ДОМІШКИ БЕЗПЕКИ


лабораторія кібернетично-параноїдального синтезу

WhatsApp як заміна Skype

у бізнес-середовищі

Часто запитують, яка є заміна Skype у бізнес-середовищі. Здається, тепер я маю відповідь. Якщо колеги Andrey Loginov та Kostiantyn Korsun мене підтримають, можемо зробити це фірмовою порадою.

TL;RD: WhatsApp group chats.

Тепер докладніше: чому не Skype, та чому саме WhatsApp.

[Читати далі]

Кіберзабобони, випуск № 4

хмарна безпека

Продовжуємо рубрику #кіберзабобони. Сьогодні поговоримо про безпеку в “хмарі”.

Багато ІТ-спеціалістів мають діаметрально протилежні погляди на те, чи є використання так званих “хмарних” технологій більш безпечним, ніж використання власних “фізичних” систем, серверів та приміщень. Причиною таких розбіжностей є, здебільшого, незнання деталей ситуації. Якщо коротко, то з тих, хто вважає хмарні технології безумовно більш безпечними або безумовно менш безпечними, не праві обидві сторони.

[Читати далі]

Кіберзабобони, випуск № 3

(не) ефективність антивірусів

Продовжуємо тему #кіберзабобони. Давайте тепер про антивіруси.

Багато користувачів знають, що використання антивірусів – необхідний засіб захисту від зловмисного програмного забезпечення або, як його часто називають, вірусів. Особливо це стосується операційної системи Windows, бо під неї і вірусів більше, і атакують її частіше. Користувачі менш поширених ОС, таких як macOS чи Linux, пишаються тим, що антивіруси на їхні комп’ютери встановлювати не обов’язково. Але тим не менш часто-густо встановлюють, про всяк випадок.

[Читати далі]

Кіберзабобони, випуск №2

складність паролів

Продовжуємо серію публікацій #кіберзабобони. Цього разу поговоримо про паролі.

Поки увесь український кібер-безпековий beau monde зависає на Першому Міжнародному Саміті з Кібербезпеки, ми з вами поговоримо про те, як вас обдурюють щодо паролів. А вас обдурюють, дурять шо аж гай шумить. Дивіться як.

[Читати далі]